Печера Платона

Кіноклуб. Трансгуманізм, штучний інтелект та теорія змов у першому сезоні серіалу "Видозмінений вуглець"

Event
Кіноклуб. Трансгуманізм, штучний інтелект та теорія змов у першому сезоні серіалу "Видозмінений вуглець"

📅Зустріч відбудеться 9 березня о 14:00 наживо!
📍ФОРМАТ: офлайн у просторі «Печери Платона» та онлайн (Zoom).

🎬 Перегляд першого сезону «Видозмінений вуглець» не планується. Будь ласка, перегляньте серіал самостійно перед зустріччю.

🌌 Приєднуйтесь до нас у грандіозній подорожі через темні алеї людської психіки та неосяжні простори космосу, де філософія зустрічає наукову фантастику. "Видозмінений вуглець" - це не просто серіал, це візія майбутнього, де технології переплітаються з найдавнішими етичними дилемами.

✨ Перший сезон серіалу пропонує глибокий погляд на трансгуманізм та штучний інтелект, ставлячи під сумнів межі людської природи та можливість вічного життя. Як зміняться моральні цінності у світі, де смерть може бути лише тимчасовою незручністю?

🧠 Ми обговорюватимемо теорію змов та маніпуляцію свідомістю, досліджуючи, як індивідуальна свобода та вибір можуть бути ілюзією у світі, де влада капіталу та технологій набуває нових форм.

🔍 Розгортатиметься розмова про відносини між тілом і свідомістю, ідентичністю та пам'яттю, а також впливом технологічного прогресу на соціальну справедливість та індивідуальні права.

🔗 Приєднуйтесь до обговорення та поділіться своїми думками про межі людського буття в епоху технологій. Буде цікаво!

Модератори:
Ксенія Зборовська — співзасновниця Печери Платона
Руслан Мироненко — засновник Печери Платона

Оскільки ми збираємось малою групою, гарантувати собі місце можливо лише за попередньої реєстрації (https://pay.fondy.eu/s/uuWfpoPYSw2x)

Мова зустрічі — українська.

#ПечерніПодії

Печера Платона (https://t.me/PlatosCaveUA)