Комунікативна практична філософія

Лібра
250,00
грн.
Автор:Анатолій Єрмоленко
Видавництво:Лібра
Мова: українська
Формат:Обкл. тверда;150х220 мм; 488 стор.
Рік видання:1999

Підручник присвячено висвітленню проблем сучасної практичної філософії як прикладної етики, які розробляють на засадах комунікативної парадигми К.-О. Аппель, Ю. Габермас, Д. Бьолер, В. Кульман, П. Ульріх, В. Гьосле. Це проблеми дискурсивного обгрунтування принципів моралі, взаємовідношення універсалістських форм з цінностями традиційних етосів соціокультурних життєвих форм, функціонування моральних належностей у системах сучасного суспільства - політиці, економіці, науці тощо. Зміст комунікативної теорії розкривається у порівнянні з класичною філософією моралі, а також на тлі дискусій її представників з теоретиками постмодернізму, неоконсерватизму, комунітаризму, неомарксизму, системної теорії тощо. Обгрунтовується значення комунікативної етики відповідальності для ціннісної переорієнтації та духовно-морального оновлення суспільства, розв'язання політичних та етнічних конфліктів, вирішення екологічних проблем. 
Праця містить також переклади статей провідних представників комунікативної філософії К.-О. Апеля, Ю. Габермаса, В. Гьосле. 
Підручник розраховано на студентів та аспірантів, які вивчають практичну та соціальну філософію, політологію, соціологію, етику. Книга адресована всім, хто цікавиться питаннями філософії моралі та етики.

Мова: Українська

Стан книги: Нова книга

Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Ваша пошта
Ваш телефон
Промокод
Payment method