Курси
Лекції
Типологія Карла Густава Юнга як топологія архетипічного

Запис зустрічі

Тривалість - дві години
Доступ до запису
Доступ до запису надається без обмежень.

Ціна - 200 грн
Про Лектора
Андрій Скібіцький – магістр богослов'я (MTh, ETF Лувен, Бельгія), аналітично орієнтований психолог, перекладач.
Опис зустрічі
З моменту публікації Psychologische Typen Карла Густава Юнга (Цюріх, 1921) минуло століття, але дослідники досі не можуть бути впевненими, що осягнули реальний зміст та наслідки цієї праці. Багато прикладних підходів піддались на спокусу розуміти запропоновану модель як сталу класифікацію людей по типах за простими критеріями. Бізнес-середовище підхопило цю модель як зрозумілий інструмент і світ побачив Whole Brain Theory, MBTI, DISC та безліч інших популяризованих та суто комерційних методологій.

Проте, запропонована Майстром модель з чотирьох психічних функцій – почуття, відчуття, мислення та інтуіції – складає своєрідну топологію для подорожування психічним в традиційному розумінні, забутому більшостю сучасних психологічних шкіл. Так, Джон Біб звертає увагу на архетипічні основи моделі Юнга та співвідносить її з ключовими архетипами, а уважне вивчення значення кватерніона для упорядкування будь-якого досвіду та його умов дає можливість співвідносити цю модель з іншими (від Тибетської Книги Мертвих до колоди Таро).

Вебінар розглядає елементи типології Юнга в широкому контексті, описує спосіб та дає інструменти тлумачення власного психотипу для ознайомлення кожного з власною топологією архетипічного.

Рекомендовано: попередньо пройти тестування за методологією MBTI та ознайомитись з власними результатами (https://www.16personalities.com/uk).

Контакти

+38 068 231 67 99 (Viber, Telegram) Руслан

© All Right Reserved. Plato's Cave.
e-mail us: info@platoscave.com.ua